Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu

Sukurta 2020.07.09 / Atnaujinta 2020.07.09 12:16
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.

   „Šių mobiliojo ryšio operatorių dėka, Užsienio reikalų ministerija galėjo tiksliau ir greičiau nustatyti mūsų piliečių užsienyje skaičių, paraginti juos susisiekti su artimiausia Lietuvos atstovybe dėl galimybės grįžti į Lietuvą. Ypač vertinga pagalba buvo operatyviai informuojant Lietuvos piliečius apie karantino sąlygas Lietuvoje. Šis glaudus ir betarpiškas bendradarbiavimas leido Lietuvai sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją“, - pabrėžė ministras.

   Nuo kovo 14 dienos, užsidarius valstybių sienoms ir nutrūkus skrydžiams, į Lietuvą repatriaciniais skrydžiais buvo pargabenti 2765  užsienyje įstrigę Lietuvos piliečiai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG-20200718-WA0010.jpg

   Liepos 19 dieną į Lietuvą grįžo keturi Lietuvos piliečiai, kurie buvo užstrigę Venesueloje dėl COVID-19 pandemijos. Lietuvos konsulatas Valensijoje ir Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su Europos Sąjungos atstovybe bei Prancūzijos ambasada Venesueloje, padėjo šiems piliečiams grįžti į Lietuvą Prancūzijos organizuotu repatrijavimo skrydžiu iš Venesuelai priklausančios Margaritos salos.

   Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
   DSC_2060.jpg

   Liepos 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

   Dvišaliai santykiai »

   Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC_1256.jpg

   Liepos 7 dieną iš Lietuvos į Baltarusiją išvyksta humanitarinė pagalba – Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19.

   Dvišaliai santykiai »

   Užsienio reikalų ministerija ragina atsisakyti kelionių į šalis, kurios sergamumas COVID-19 virusu išlieka aukštesnis nei 15 susirgimų 100 000 gyventojų per pastarąsias 14 dienų. Su šalių sąrašu galima susipažinti Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

   Konsulinės naujienos »
   104736094_3152670181476748_3328175395725213093_n.jpg

   Birželio 19 dieną iš Zoknių oro uosto Šiauliuose į Jerevaną (Armėnijoje) išvyko vienuolikos specialistų savanorių komanda, kuri padės su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai šaliai. Lietuvos specialistai dalinsis įgūdžiais gydant ir slaugant COVID-19 sergančius ligonius bei patirtimi valdant viruso sukeltą ekstremalią situaciją.

   Dvišaliai santykiai »