Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Liuksemburgo užsienio reikalų ministrą Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2019.06.23 / Atnaujinta 2019.06.24 09:05
  L. Linkevičius pasveikino Liuksemburgo užsienio reikalų ministrą Nacionalinės dienos proga

  Birželio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės užsienio ir Europos reikalų ministrą Jean Asselborn, ir visus šios šalies žmones Liuksemburgo nacionalinės šventės proga.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius pasidžiaugė Lietuvos ir Liuksemburgo gerais dvišaliais santykiais gynybos, saugumo, ekonomikos ir kultūros srityse.

  „Mes labai vertiname ir dėkojame už jūsų šalies indėlį į saugumą Baltijos regione, dalyvavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono veikloje Lietuvoje ir teikiamą paramą infrastruktūros projektams, kurie sustiprina atgrasymą ir gynybą NATO rytinėje dalyje“, – rašoma L. Linkevičiaus sveikinimo laiške.

  Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva ir Liuksemburgas toliau stiprins partnerystes ir bendradarbiavimą Baltijos ir Beneliukso šalių formate.

  Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės valstybinė šventė švenčiama birželio 23 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_5194res.jpg

  Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Gifu prefektūros Japonijoje gubernatoriumi Hajime Furuta. Japonijos pareigūnas atvyko atsiimti Lietuvos prezidentės skirto valstybinio apdovanojimo liepos 6 dieną rengiamoje iškilmingoje valstybinių apdovanojimų teikimo ceremonijoje.

  Dvišaliai santykiai »
  _DSC0101.JPG

  Birželio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Maltos ordino Didįjį Kanclerį ir užsienio reikalų ministrą Albrechtą Freiherrį von Boeselagerį ir visus Maltos ordino narius su šios organizacijos globėjo Šv. Jono Krikštytojo diena.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  IMG_2201.jpg

  Birželio 11 dieną Vilniuje vyko trečiosios Lietuvos ir Tailando Karalystės politinės konsultacijos. Politinių konsultacijų metu aptarti dvišaliai santykiai, Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos tautų asociacijos (ASEAN) ryšiai, kibernetinis saugumas, bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose klausimai bei regioninės aktualijos.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  20190408_103536_resized.jpg

  Balandžio 8 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur vyko diskusija dėl Rytų partnerystės politikos pasiekimų ir tolesnių jos tikslų.

  Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
  Memorandum1res.jpg

  Vasario 15 dieną Kanados ambasadoje Kijeve Ukrainos regioninės plėtros, statybos ir komunalinio ūkio ministras, vicepremjeras Genadijus Zubko, Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis ir Kanados agentūros „Agriteam Canada Consulting LTD“ Ukrainos padalinio direktorė Tawnia Sanford Ammar pasirašė ketinimų memorandumą dėl trišalio bendradarbiavimo stiprinant Ukrainos administracinius gebėjimus įgyvendinant viešuosius investicijų projektus.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata