Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva pasirengusi paremti Armėnijos reformas darbo ir socialinės apsaugos srityje

Sukurta 2020.01.22 / Atnaujinta 2020.01.22 10:48
   Lietuva pasirengusi paremti Armėnijos reformas darbo ir socialinės apsaugos srityje
   Lietuva pasirengusi paremti Armėnijos reformas darbo ir socialinės apsaugos srityje
   Lietuva pasirengusi paremti Armėnijos reformas darbo ir socialinės apsaugos srityje

   Sausio 21 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos darbo ir socialinių reikalų ministre Zaruhi Batoyan aptarė bendradarbiavimo planus darbo ir socialinės politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimais.

   Ambasadorė pasidžiaugė sėkmingu Lietuvos ir Armėnijos ministerijų bendradarbiavimu ir reguliariais dvišaliais kontaktais, pabrėžė, kad Lietuva suinteresuota politinių pokyčių ir struktūrinių reformų sėkme Armėnijoje bei norėtų prie jos prisidėti.

   „Lietuva yra pasirengusi dalintis savo patirtimi dvišalio bendradarbiavimo rėmuose, tačiau taip pat būtų suinteresuota teikti techninę paramą panaudojant ES instrumentus darbo rinkos, socialinio dialogo skatinimo, žmonių su nelegalia integracijos į darbo rinką, kitose Armėnijos pusę dominsiančiose srityse“, – teigė I. Stanytė-Toločkienė.

   Ambasadorė taip pat pažymėjo galimybę kartu su partneriais iš Lietuvos įgyvendinti į socialinę sritį nukreiptus projektus, kurie prisidėtų prie klimato kaitos padarinių švelninimo.

   Armėnijos darbo ir socialinių reikalų ministrė Z. Batoyan labai teigiamai įvertino bendradarbiavimą su Lietuva. Ministrė pabrėžė, kad šiuo metu šalyje įgyvendinamos reformos daugelyje sričių, kuriose bendradarbiavimas su Lietuva, praėjusia panašų transformacijos laikotarpį, būtų naudinga.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.JPG

   Rugsėjo 26 dieną Diližano (Armėnija) bendruomenės centre įvyko projekto „Armėnijos kaimo vietovių vystymas“ rezultatų pristatymas.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
   SMM Armenia1.jpg

   Rugsėjo 24 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministru Arayiku Harutyunyanu aptarė bendradarbiavimo planus švietimo, mokslo, kultūros ir sporto srityse.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   _DSC0948.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos kolegą Zohrabą Mnatsakanyaną su Nepriklausomybės diena.

   Dvišaliai santykiai »
   30.jpg

   Rugpjūčio 24 dieną Lietuvos ambasados Armėnijoje atstovas Evaldas Galvanauskas dalyvavo plastiko ir popieriaus rūšiavimo dėžių perdavimo ir įrengimo ceremonijoje Armaviro miestelio mokyklose. Projekto „Rūšiuok!” metu visose miestelio ir penkiose aplinkinių kaimų mokyklose bus įrengta 150 rūšiavimo dėžių, o rugsėjo mėnesį vaikams bus vedami mokymai apie rūšiavimo svarbą ir aplinkos saugojimą.

   Atstovybių naujienos »

   Liepos 17 dieną, dėl padėties šiauriniame Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje, Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Zohrab Mnatsakanyan ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Jeyhun Bayramov.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   104736094_3152670181476748_3328175395725213093_n.jpg

   Birželio 19 dieną iš Zoknių oro uosto Šiauliuose į Jerevaną (Armėnijoje) išvyko vienuolikos specialistų savanorių komanda, kuri padės su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai šaliai. Lietuvos specialistai dalinsis įgūdžiais gydant ir slaugant COVID-19 sergančius ligonius bei patirtimi valdant viruso sukeltą ekstremalią situaciją.

   Dvišaliai santykiai »