Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ir Uzbekistano viceministrai aptarė esminius dvišalio bendradarbiavimo klausimus

Sukurta 2018.12.14 / Atnaujinta 2018.12.14 14:04
  Lietuvos ir Uzbekistano viceministrai aptarė esminius dvišalio bendradarbiavimo klausimus

  Gruodžio 13 dieną Uzbekistane vyko Lietuvos ir Uzbekistano politinės konsultacijos, kurioms vadovavo abiejų šalių užsienio reikalų viceministrai – Darius Skusevičius ir Dilšodas Achatovas.

  Susitikime didžiausias dėmesys skirtas aktualiausiems dvišalio politinio ir ekonominio bendradarbiavimo klausimams, taip pat aptartas bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose ir daugiašaliuose forumuose, Uzbekistano ir Europos Sąjungos bendradarbiavimas bei pastarojo meto teigiami pokyčiai Vidurinės Azijos regione.

  „Lietuva ir Uzbekistanas turi didelį potencialą efektyviai vystyti bendradarbiavimą transporto, informacinių ir komunikacijos technologijų, švietimo ir mokslo, žemės ūkio ir sveikatos apsaugos srityse“, – pažymėjo viceministras D. Skusevičius.

  Lietuvos ir Uzbekistano ekonominiai ryšiai nuosekliai auga šeštus metus iš eilės. Prekybos apimtys 2017 metais sudarė 138 mln. eurų.

  Viceministras D. Skusevičius taip pat susitiko su Valstybinio investicijų komiteto pirmininko pirmuoju pavaduotoju Šamiliu Burnaševu ir Prekybos ir pramonės rūmų pirmininku Adkhamu Ikramovu. Susitikimuose akcentuotas poreikis stiprinti Lietuvos ir Uzbekistano verslo ryšius.

  Lietuvos ir Uzbekistano diplomatiniai santykiai užmegzti 1992 metų rugpjūčio 5 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata