Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Tradiciniame „Sniego susitikime“ bus diskutuojama aktualiausiomis tarptautinio saugumo temomis

Sukurta 2019.01.09 / Atnaujinta 2019.01.09 10:10
  Tradiciniame „Sniego susitikime“ bus diskutuojama aktualiausiomis tarptautinio saugumo temomis

  Sausio 10-11 dienomis Užsienio reikalų ministerija rengia neformalų Lietuvos ir užsienio saugumo politikos ekspertų „Sniego susitikimą“ (angl. Snow Meeting), kuriame bus aptariami pagrindiniai transatlantinei bendruomenei kylantys iššūkiai ir atsakas į juos.

  Tradiciškai kasmet sausio antrąją savaitę nuo 2008 metų organizuojamame „Sniego susitikime“ dalyvaus Latvijos, Slovakijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrai Edgaras Rinkevičius, Miroslavas Lajčakas ir Pavlo Klimkinas.

  Susitikime bus diskutuojama, kaip išlaikyti tvirtą transatlantinį ryšį ir stiprinti NATO – svarbiausią kolektyvinio saugumo aljansą, šiais metais minintį įkūrimo 70-metį. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas Rusijos keliamai grėsmei ir atsako priemonėms. Atskiroje sesijoje planuojama aptarti glaudesnio ES bendradarbiavimo gynybos srityje iniciatyvas.

  Dvyliktame „Sniego susitikime“ iš viso dalyvaus daugiau nei 100 aukšto rango diplomatų, patarėjų, parlamentarų, analitinių ir tyrimo centrų tarptautinės ir saugumo politikos ekspertų iš maždaug 15 šalių, NATO ir ES institucijų. Renginį atidarys Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »