Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio diplomatams pristatytos Lietuvos SPA ir sveikatinimo turizmo sektoriaus paslaugos

Sukurta 2019.05.16 / Atnaujinta 2019.05.16 16:23
  Užsienio diplomatams pristatytos Lietuvos SPA ir sveikatinimo turizmo sektoriaus paslaugos

  Gegužės 16 dieną Užsienio reikalų ministerijoje Lietuvos SPA ir sveikatinimo turizmo sektoriaus atstovai Lietuvoje reziduojantiems užsienio valstybių diplomatinių atstovybių vadovams ir darbuotojams pristatė unikalias paslaugas ir naujoves.

  Mineralinis vanduo, gintaras, gydomasis purvas, vaistiniai augalai, unikalios vietovės, grynas oras ir jodu praturtintas Baltijos jūros vanduo – tai priemonės, kurias Lietuvos sveikatinimo paslaugų teikėjai, remdamiesi tradicijomis ir pritaikydami šiuolaikinius būdus, siūlo Lietuvos ir užsienio šalių klientams.

  Renginyje dalyvavo virš 20 užsienio diplomatinių atstovybių vadovų ir darbuotojų, savo paslaugas pristatė „Vytautas Mineral SPA“, „Energetikas“, „Medical SPA Eglės sanatorija“, „Vanagupė SPA“, „Gradiali“, „SPA Vilnius“.

  Turizmo sektorius Lietuvoje yra vienas iš dinamiškiausių ir pažangiausių. Tiesioginis įnašas į BVP – apie 1,8%, o kartu su aptarnaujančiais verslais – apie 5 %. Tikimasi, kad ateityje jis augs bent po 3,5 % kasmet, pritraukiant tiek Lietuvos, tiek ir užsienio turistus.

  2018 metais Lietuvoje apsilankė apie 1,75 mln. užsienio turistų (augimo tempas 10,2%), daugiausiai atvykusiųjų sulaukėme iš Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos bei Latvijos. Airija, Japonija, Izraelis, Vokietija, Kinija ir Jungtinė Karalystė – tai šalys, iš kurių atvykstančiųjų turistų skaičius augo sparčiausiai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »