Elektroninė registracija priėmimui konsulinėms paslaugoms gauti

Sukurta 2020.12.22 / Atnaujinta 2021.02.10 10:32

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Danijoje bei įvestas karantino priemones, Lietuvos ambasadoje Danijoje konsulinių paslaugų teikimas yra dalinai ribojamas. Pirmenybė teikiama tiktai šių konsulinių paslaugų teikimui:

  • Paso ar asmens tapatybės kortelės keitimas (išdavimas), kai asmens dokumentas yra prarastas, nebegalioja arba iki jo galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėn. ir asmuo neturi kito galiojančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės);
  • Užsienyje gimusio vaiko gimimo įtraukimas į apskaitą Lietuvoje ir pirmojo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento išdavimas.
  • Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimas.
  • Kiti skubūs konsuliniai veiksmai, kurių atlikimas yra būtinas dėl Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytų terminų (pvz. įgaliojimų dėl palikimo priėmimo tvirtinimas, pranešimo apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimas).

Lankytojai dėl konsulinių paslaugų, kurios gali būti suteikiamos paštu (pvz. konsulinių pažymų išdavimas), priimami nebus – šios paslaugos bus teikiamos paštu.

Asmenys, kuriems teikiama pirmenybė pakeisti (išduoti) pasą arba asmens tapatybės kortelę, dėl priėmimo turi iš anksto registruotis čia.

Registruojantis, reikia pasirinkti vieną iš šių paslaugų:

  • Paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimas ar keitimas (suaugusiems asmenims);
  • Paso išdavimas ar keitimas nepilnamečiams (šią paslaugą reikia pasirinkti ir registruojantis dėl pirmojo asmens dokumento išdavimo Danijoje gimusiam kūdikiui; atvykus į priėmimą papildomai reikės pateikti dokumentus dėl vaiko gimimo įtraukimo į apskaitą Lietuvoje).

Registruotis galima vizitui iki 2021 m. vasario 26 dienos. Konsulinių paslaugų registracijos laikai kovo mėnesiui bus paskelbti iki 2021 m. vasario 24 d.

Dėl neatidėliotinos konsulinės pagalbos nukentėjus užsienio valstybėje, dėl asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo bei kitų skubių konsulinių paslaugų prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected]

Konsulinių paslaugų teikimo ribojimas yra laikina priemonė, siekiant užtikrinti Jūsų ir mūsų saugumą. Tikimės Jūsų supratimo.

Naujienlaiškio prenumerata