Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
PLOKSCIA1.jpg

Kviečiame į Valstybės Nepriklausomybės Atkūrimo dienos šventei skirtą nuotolinę filmo "Nova Lituania" peržiūrą.

1990 metų kovo 11 dienos proga kviečiame kartu pažiūrėti daug dėmesio ir įvertinimų sulaukusį režisieriaus Karolio Kaupinio vaidybinį filmą "Nova Lituania".

Filmo veiksmas mus nukels į tarpukario Kauną, kur suklestėjo išskirtinė Art deco modernizmo architektūra. 2022 metais apsilankykite Kaune, Europos kultūros sostinėje.

Nuoroda į filmą bus aktyvi kovo 10-12 dienomis:

https://vimeo.com/511491018

Prisijungimo kodas: novalituania

Filmo "Nova Lituania" anonsas

Trumpas video pristatymas apie tarpukario Kauno modernizmo architektūrą

Istorinė, kultūros diplomatija »
Lithuania.JPG

Bendradarbiaudamas su Lietuvos ambasada Danijoje, vienintelis anglų kalba laikraštis Danijoje „Copenhagen Post“ išleido 16 psl. priedą apie Lietuvą.  Priedas publikuotas Lietuvos-Danijos diplomatinių santykių 100-mečio proga ir platinamas spausdintame pavidale bei skaitmeniniame ISSUU formate.

Priedą galite rasti : https://issuu.com/cphpost/docs/lithuania

 

Lietuviai Danijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
LR ambasada Danijoje.jpg
Šiandien, tarptautinę, kovos su smurtu prieš moteris, dieną, oranžinė šviesa nušvietė Lietuvos ambasadą Kopenhagoje. Oranžine spalva nušviesti ir Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ir kitų diplomatinių atstovybių užsienio šalyse pastatai. Tokiu būdu mes jungiamės prie lapkričio 25 dieną prasidedančios tarptautinės akcijos „Nušviesk pasaulį oranžine spalva“ , kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į itin skaudžią ir aktualią smurto prieš moteris problemą.
Oranžinė spalva simbolizuoja viltį sukurti pasaulį be smurto. Ši akcija tęsis iki gruodžio 10 d. – Tarptautinės žmogaus teisių dienos.
 
Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Kultūra, menas, parodos, mainai buvo tarp temų, kurias Lietuvos ambasadorė Danijoje aptarė su Danijos kultūros instituto vadove Kopenhagoje. Ambasadorė pasveikino susitikime prisijungusį Instituto Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje vadovą su jo vadovaujamos atstovybės 30-mečiu.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata