Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
89887852_3712245925513889_2096479098883801088_n.jpg

TRANZITU per VOKIETIJĄ

2020 m. kovo 16 d. 8:00 val. Vokietija laikinai įvedė pasienio kontrolę su Austrija, Liuksemburgu, Danija, Prancūzija ir Šveicarija. Ši priemonė galios artimiausias 10 dienų; vėliau bus sprendžiama dėl jos tolesnio galiojimo.

Be apribojimų leidžiama gabenti krovinius ir vykti Vokietijoje dirbantiems asmenims.

Vykimas tranzitu per Vokietiją iš esmės turėtų būti leidžiamas. Tačiau Vokietijos pasienio policijos pareigūnams suteikta teisė spręsti dėl leidimo suteikimo vykti tranzitu per Vokietiją kitų valstybių piliečiams. Tranzitu vykstantys asmenys turi turėti rimtą pateisinamą priežastį savo kelionei (vykstama gydymo tikslais, artimųjų asmenų mirtis, kt.).

Lietuviai Danijoje »
90594307_3326157767400847_6898171605743042560_o.png

LR Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 d.

Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo, suformavus asmenų ar transporto priemonių grupes ir užtikrinus šių grupių privalomą palydą (konvojų) nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos per tarptautinius sienos kirtimo punktus bus vykdomas ir po kovo 26 dienos.

Lietuviai Danijoje »
island.jpg

Mažėja galimybės išskristi iš Islandijos ir grįžti į Lietuvą per jungiamuosius reisus. Nuo kitos savaitės lieka labai mažai tiesioginių skrydžių į Vilnių. Neišskridusiems rekomenduojama ieškoti ilgalaikio apsistojimo galimybės.

Dėl konkrečios informacijos prašome kreiptis į skrydžių bendroves. Sekite informaciją šiose naudingose nuorodose:

Keflavik oro uostas
https://www.isavia.is/…/keflavik…/flight-schedule/departures

Lietuviai Danijoje »
1.png

Planuojamas užsakomasis skrydis į Kauną:

+ Penktadienį kovo 20 d.

+ Išvykimas iš Kopenhagos 19.15 val.

+ Atvykimas į Kauno Karmėlavos oro uostą 22.10 val. Lietuvos laiku

+ Bilieto kaina - 299 EUR asm.

+ Kviečiame šia informacija dalintis su kitais ir registruotis: https://dat.dk/

+ Dėl papildomos informacijos kreiptis tel. +45 76 92 30 40, el.p. [email protected]

Nepasinaudojusieji šia galimybe galės savarankiškai vykti kitais dar prieinamais būdais (pvz. keltais iš Švedijos ar Vokietijos) arba ieškoti ilgalaikio apsistojimo Danijoje galimybės.

Lietuviai Danijoje »
draudimas.jpg

Informuojame, kad šiuo metu Danijoje esantiems draudimo bendrovių klientams, kurie dėl nuo jų nepriklausančių aplinkybių (koronaviruso pandemijos) negali užbaigti kelionės ir grįžti į Lietuvą planuotu laiku ir susiduria su poreikiu pratęsti baigiančias galioti kelionių draudimo sutartis, dėl kelionių draudimo sutarčių pratęsimo sąlygų  ir būdų rekomenduojame kreiptis į konkrečią draudimo bendrovę tiesiogiai. Pandemija draudimo bendrovių taisyklėse yra apibrėžta kaip nedraudžiamasis įvykis, todėl draudimo apsauga (taip pat ir medicininių išlaidų) negalioja užsikrėtimo koronavirusu atvejais. Visos kitos medicininės išlaidos užsienyje atlyginamos įprasta tvarka, vadovaujantis draudimo taisyklėmis. 

Lietuviai Danijoje »
attention.jpg

Apgaileistaujame turėdami pranešti, kad nesurinkus gana keleivių AirLena atšaukia kovo 19d. 8:05 val. ryto reisą iš Kopenhagos į Kauną.

Ketvirtadienį kovo 19 d. 8:05 val. ryto iš Kopenhagos į Kauną skrenda užsakomasis prancūzų AirLena reisas. Lėktuve yra 66 laisvos vietos. Bilieto kaina - nuo 250 EUR asm. Galutinė bilieto kaina priklausys nuo keleivių skaičiaus. Maršrutas: Kopenhaga-Kaunas-Paryžius (Beauvais)-Kopenhaga. Kviečiame šia informacija dalintis su kitais. Registruotis tiesiogiai [email protected]

Lietuviai Danijoje »
Svarbi informacija Įkelta2020.03.17

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18 val. Lietuvos laiku. Jeigu esate Danijoje ar Islandijoje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės elektroniniu paštu : [email protected]

Lietuviai Danijoje »
123.png

Vis daugiau valstybių priimant sprendimą uždaryti sienas karantino laikotarpiui tam, kad suvaldytų COVID-19 plitimą, Danijoje ir Islandijoje laikinai atsidūrusiems Lietuvos Respublikos piliečiams primygtinai rekomenduojame ieškoti galimybių parvykti į Lietuvą dar tebeskraidančiais lėktuvais, keltais, arba karantino laikotarpiu apsistoti lankomose šalyse. Prašome jūsų nuolatos sekti oro uostų bei oro bendrovių teikiamą informaciją apie vykdomus skrydžius. Taip pat sekite informaciją Lietuvos Respublikos ambasados Danijoje Facebook paskyroje https://www.facebook.com/LTEmbassy.dk/ ir internetinėje svetainėje http://dk.mfa.lt/.

Lietuviai Danijoje »
12345.JPG

Registracija yra keliaujantiems piliečiams, ne nuolat gyvenantiems užsienyje. Grįžimas savarankiškai reiškia – nėra skrydžių, uždarytos sienos. Primygtinai rekomenduojame piliečiams papildomai pasitikrinti visas likusias galimybes išskristi iš Danijos ir Islandijos ir jomis pasinaudoti.

Keliaujantys ir neturintys galimybių savarankiškai grįžti namo Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su Lietuvos ambasada Danijoje elektroniniu paštu: [email protected].

Lietuviai Danijoje »
1234.jpg

Informuojame, kad Danijos Vyriausybė nuo kovo 14 dienos vidurdienio, 13 valandos Lietuvos laiku, iki balandžio 13 dienos laikinai uždarė savo valstybės sienas. Skelbiama, kad į šalį bus įleidžiami tik nuolat gyvenantys, dirbantys ar turintys leidimą tiekti prekes ar paslaugas Danijoje, užsieniečiai.

Lietuviai Danijoje »
dazniausiai-uzduodami-klausimai.jpg

1. Šiuo metu paskelbta Lietuvos piliečių, neturinčių galimybės išvykti iš Danijos ir Islandijos registracija. Ką tai reiškia?

    Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje) (registruojama iki kovo 17 dienos 18 val. Lietuvos laiku. Lietuvos ambasada Danijoje ir Islandijai primygtinai rekomenduoja piliečiams savarankiškai ieškoti kol kas galimai likusių būdų (skrydžių, keltų ir pan.) ir kuo greičiau išvykti iš šalies.

Lietuviai Danijoje »
Iceland.png

Islandijoje gyvenančių lietuvių dėmesiui, sekite nuolat atnaujinamą informaciją dėl koronaviruso:
https://www.covid.is/english

Sveikatos direkcijos rekomendacijas ir naujienas rasite:
https://www.landlaeknir.is/english/news/

Lietuviai Danijoje »
Capture2.JPG

Lietuvos Respublikos piliečiai Danijoje turėtų vadovautis šalies, kurioje gyvenate, rekomendacijomis dėl koronaviruso. Sekite nuolat atnaujinamą Danijos informaciją :

https://politi.dk/corona (danų k.)
https://politi.dk/coronavirus-i-danmark/in-english (anglų k.)
https://www.sst.dk/ (danų + anglų k.)

Įvertinant Danijos vyriausybės sugriežtintas priemones ir naują strategiją dėl plintančio koronaviruso užkardymo, nuo kovo 13 d. konsuliniame skyriuje teikiama tik skubi konsulinė pagalba, prašome kreiptis elektroniniu paštu [email protected].

Lietuviai Danijoje »
Duo1.JPG
Svarbi žinia Įkelta2020.03.09

Dėl COVID-19 protrūkio Lietuvos ambasada nusprendė atidėti koncertą, skirtą paminėti 30-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, kuris turėjo įvykti šį ketvirtadienį, kovo 12 d. 17 val. Holmens Kirke. Dėkojame už jūsų susidomėjimą ir supratimą.

Lietuviai Danijoje »
1.jpg

Danijos Parlamentinio Užsienio politikos komiteto pirmininkas Martin Lidegaard aptarė Danijos klimato įstatymą ir kitas politines aktualijas su ES šalių ambasadoriais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata