Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Danijos Parlamentinio Užsienio politikos komiteto pirmininkas Martin Lidegaard aptarė Danijos klimato įstatymą ir kitas politines aktualijas su ES šalių ambasadoriais.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Briuselyje Lietuvos ambasadoriai ES šalyse su Europos komisijos pareigūnais ir kitų ES šalių atstovais aptarinėjo kaip padidinti Lietuvos politinį “svorį” sprendžiant ES klausimus. Darbotvarkėje: saugumo ir gynybos politika, bendrosios rinkos konkurencingumas, Europos žaliojo kurso įgyvendinimas, kt.kl.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Lietuvosir Lenkijos ambasadorės Danijoje nušvietė saugumo ir gynybos iššūkius Baltijos jūros regione Kopenhagoje besilankančiai aukšto rango JAV karininkų ir civilių delegacijai. Diskusijoje aptarti NATO ir transatlantiniai ryšiai, dezinformacijos ir kibernetinio saugumo klausimai. Bryfinge dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos gynybos atašė Danijoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
2.jpg

Buvęs užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas buvo pakviestas komentuoti Danijos-Rusijos diskusiją apie bendrus iššūkius ir interesus Arktyje ir Baltijos jūros regione Kopenhagoje vykusioje konferencijoje, kurią surengė Danijos užsienio politikos bendrija ir Rusjios tarptautinių reikalų taryba. „Pirmiausia privalome pripažinti esminius skirtumus tarp ES ir Rusijos požiūrio į pagrindines laisves ir žmogaus teises, teisės viršenybę, saugumo grėsmes ir ekonominius santykius.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Darbo rinkos klausimai, jų tarpe laisvas darbuotojų judėjimas ir ES konkurencingumas, dominavo Lietuvos ambasadorės diskusiją su Danijos prekybos rūmų (Dansk Erhverv) vadovybe. Susitikimas įvyko senosios Danijos vertybinių popierių biržos patalpose Børsen.

Užsienio politika ir diplomatija »
3.jpg

Danijos premjerė Mette Frederiksen pirmame susitikime su diplomatiniu korpusu supažindino Lietuvos ir kitus užsienio šalių ambasadorius su šalies užsienio politikos prioritetais (migracija, klimato kaita, Arktis) ir Danijos socialinės gerovės modeliu.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Lietuvos ambasadorė Gintė Damušytė dalyvavo Kanados surengtose NATO sąjungininkų ir Šiaurės šalių diskusijose su Danijos Gynybos komiteto nariu, parlamentaru Karsten Lauritzen. Aptarti aktualūs saugumo ir gynybos klausimai NATO, ES ir Arkties tarybos darbotvarkėse.

Užsienio politika ir diplomatija »
333.jpg

Naujasis Estijos ambasadorius Danijoje Mart Laanemäe apsilankė Lietuvos ambasadoje su mandagumo vizitu pas ambasadorę Gintę Damušis.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Parlamento užsienio politikos komiteto pirmininkas Martin Lidegaard užsienio šalių ambasadoriams apžvelgė Danijos vidaus ir užsienio politiką. Aktualiausiais klausimais įvardijo klimatą, pensijas ir europinę darbotvarkę.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg
Savaitės susitikimai Įkelta2020.01.10

Lietuvos ambasadorė šią savaitę turėjo kelis dalykinius susitikimus Folketinget‘e, įskaitant su Parlamento pirmininku Henrik Dam Kristensen.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Kariuomenės diena buvo paminėta ambasadoje kartu su Danijos gynybos pareigūnais, saugumo politikos ekspertais, buvusiais Danijos ambasadoriais Lietuvoje ir NATO šalių atstovais. Ambasadorė susirinkusiems nušvietė Lietuvos gynybos bendradarbiavimą regione su Danija, Lenkija, Latvija ir Estija bei vykdomus įsipareigojimus NATO. Lietuvos Gynybos atašė kmd. Giedrius Valintėlis apžvelgė saugumo grėsmes, Lietuvos karinį pasirengimą ir pristatė filmukus apie partizanus ir šiuolaikinę kariuomenę.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

Energetikos ministro Ž.Vaičiūno susitikimai su potencialiais investitoriais į Lietuvos vėjo energetikos sektorių "Wind Europe" konferencijoje Kopenhagoje.

Moterys ambasadorės susitiko su naująja Danijos URM-jos Politikos direktore.

Ambasadorė talkino Kalėdų seneliui DLB-jos surengtame kalėdiniame spektaklyje vaikams.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Prekybos skatinimas ir prekybos politika, ekonominis ir energetinis saugumas, Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimas, saugumas ir gynyba, NATO samitas, ES biudžeto derybos – tai buvo tik keletas klausimų, kuriuos Lietuvos Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius aptarė su danais vizito Kopenhagoje metu. Viceministras susitiko su Danijos URM Valstybės sekretore prekybos klausimams S. Hyldelund, Ministrės pirmininkės patarėja Europos klausimams V.P. Jørgensen ir Parlamento Užsienio reikalų komiteto nariais, vadovaujant pirmininkui M. Lidegaard.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
1.JPG

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas teigia, kad WindEurope 2019 - vieta, kurioje kasmet susirenka visi tie, kurie investuoja pinigus į vėjo energetiką, kurie priima politinius sprendimus, kurie mato ir braižo svarbiausias šio sektoriaus tendencijas. Todėl Lietuvai ir jos energetikos strategijai svarbu būti čia ir būti matomai. Lietuva išsiskiria savo atsinaujinančios energetikos ambicijomis ir tikslais. Esame matomi ir vertinami ne tik už tai, bet ir už nuoseklią politiką atsinaujinančioje energetikoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.JPG

ES diplomatinių atstovybių vadovai su Danijos Užsienio reikalų ministru Jeppe Kofod aptarė europinę darbotvarkę ES Tarybai pirmininkaujančios šalies Suomijos ambasadoriaus rezidencijoje. Diskusijoje su ambasadoriais, ministras taip pat dalinosi įspūdžiais iš ką tik įvykusio vizito JAV.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata