Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas

Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Sukurta 2017.02.22 / Atnaujinta 2017.02.22 13:30
   Valstybės atkūrimo dienos minėjimas
   Valstybės atkūrimo dienos minėjimas
   Valstybės atkūrimo dienos minėjimas
   Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

   KOPENHAGOJE PAMINĖTA VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA su Subtilu-Z koncertu dalyvaujant danams, diplomatams ir Danijos lietuviams. Sveikindamas su Vasario 16-ąja ambasadorius Berlyne padėkojo Vokietijai už jos vaidmenį kuriant NATO batalioną Lietuvoje.

   Sveikindama renginio svečius ambasadorė Gintė Damušytė pažymėjo Lietuvos ir Danijos glaudžius ekonominius ryšius, gynybos bendradarbiavimą NATO ir kitose operacijose, bendrą matymą užsienio politikos klausimais bei Šiaurės-Baltijos šalių formatui skiriamą dėmesį.  „Šiuo metu Lietuva veikia kartu su Danija Kijeve,“- sakė ambasadorė, „kur padedame Ukrainai reformuotis ir visavertiškai integruotis į euroatlantinę erdvę per Danijos vadovaujamą Europos Sąjungos antikorupcinę programą. Džiugina ir tai, kad bendradarbiavimas vyksta ne vien vyriausybiniu lygmeniu, bet ir tarp verslo, interesų grupių ir pilietinės visuomenės atstovų."

   KU.BE koncertinėje erdvėje Frederiksberge ambasada Kopenhagoje vasario 16 d. surengė lietuvių instrumentinės muzikos grupės „Subtilu-Z“ koncertą ir priėmimą. Puikią vakaro nuotaiką sukūrė muzikinis ketvertukas – tenorine birbyne grojęs Laurynas Vaitkus, akordeonais – Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs, o mušamaisiais – Vytautas Švažas.

   Renginį parėmė Danske Bank Lietuva, savo produkcija svečius vaišino Džiugas ir Žemaitijos pienas, dovanų maišeliuose išdalinti BIOK ir Rūtos gaminiai.   

   Naujienlaiškio prenumerata