"Globalios Lietuvos" programa "Globalios Lietuvos" programa
  Eksportuotojų duomenų bazė Eksportuotojų duomenų bazė
  Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

  Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

  plačiau »

  Tel. +45 39 636 207
  Faksas +45 39 636 532
  El. paštas
  • 1.jpg RSS Jaunimo delegacija iš Lietuvos dalyvauja tarptautiniame Erasmus projekte Kopenhagoje Įkelta2019.10.11

   Sūduvos vietos veiklos grupė dalyvauja tarptautiniame ERASMUS+ programos projekte su partneriais iš Ispanijos, Airijos, Danijos. Šią savaitę į Kopenhagoje surengtus apmokymus atvyko ir jaunimo delegacija iš Lietuvos. Sekantį projekto dalyvių susitikimą rengia Lietuva. Projektas susietas su Danijoje įkurta iniciatyva “Cycling without Age”, kuri skatina bendruomeniškumą, savanorystę ir empatiją per bendruomenių įsipareigojimą rikša dviračiu pavėžėti nemobiliuosius vyresnio amžiaus gyventojus. Projektas pristatomas Europos dviračių federacijos tinklalapyje : https://tinyurl.com/y4yr74rv.

   Lietuviai Danijoje »
  • 2.jpg Savaitės susitikimai Įkelta2019.10.06

   Parlamento pirmininkas Henrik Dam Christensen su ES šalių ambasadoriais diskutavo Danijos politines aktualijas ES pirmininkaujančios Suomijos ambasadoriaus rezidencijoje.

   Lydima Lietuvos meno kolekcininko Dennis Nande, ambasadorė Gintė Damušis aptarė meno mainų galimybes su Šiuolaikinio meno muziejaus direktoriumi Holger Reenberg Herninge.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • 1.jpg Įspūdžiai iš savaitgalio renginių centrinėje Jutlandijoje Įkelta2019.09.30

   Turiningas savaitgalis ambasadorei Gintei Damušis centrinėje Jutlandijoje: aplankyti du miestai (Viborgas ir Herningas), du parodos atidarymai, dvi iškilmingos vakarienės, du kūrybiški atstovai iš Lietuvos (vienas meno pasaulio, kitas – virtuvės), daug senų ir naujų Lietuvos draugų bei gerų įspūdžių. Pagrindinė kelionės priežastis – atidaryti dailininko Vilmanto Marcinkevičiaus 50-mečio proga surengtą meno parodą NB galerijoje. Penktadienį ambasadorė tarė žodį siauresnei galerijos rėmėjų grupei, sekmadienį – kalbėjo platesnei auditorijai kartu su Viborgo vyskupu. Ambasadorė citavo menininką Henri Matisse, kuris sakė, kad „kūrybiškumui reikia drąsos“. Vilmantui drąsos mene netrūksta! Smagu, kad tiek danų jo kūrybą puikiai pažįsta ir gerbia.

    

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Danijoje »
  • 2.jpg Europos Sąjungos ambasadoriai susitiko su naujuoju Danijos parlamento pirmininku Įkelta2019.09.25

   Europos Sąjungos ambasadoriai susitiko su naujuoju Danijos parlamento (Folketinget) pirmininku Henrik Dam Kristensen Suomijos ambasadoriaus rezidencijoje. Diskusijoje aptarti klausimai: Europos reikalai, klimato kaita, regioninis bendradarbiavimas, saugumas ir gynyba, migracija, socialinė lygybė, mokesčiai, parlamentinis bendradarbiavimas. ES Tarybai šiuo metu pirmininkauja Suomija.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • 3.JPG Ambasadoje lankėsi naujai paskirti ambasadoriai Įkelta2019.09.24

   Nyderlandų ir Vokietijos naujieji ambasadoriai Danijoje aplankė Lietuvos ambasadą Kopenhagoje.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • 1.jpg Technologinių startuolių ir inovacijų samitas TechBBQ vyksta Kopenhagoje Įkelta2019.09.20

   Skandinavijos didžiausiame technologinių startuolių ir inovacijų samite TechBBQ užtikome nemažai lietuvių tarp 7 tūkstančių Kopenhagoje susirinkusių Danijos, kitų Šiaurės šalių ir tarptautinių verslininkų, investitorių ir inovatorių. Jų tarpe: Kotryna Kurt (Linkedist steigėja), Rasa Strumskytė (Talent Garden direktorė Danijoje ir Šiaurės šalims), Gytenis Galkis (70 Ventures fondo partneris).

   Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Danijoje »
  • Photo.jpg Baltijos valstybių ambasadoriai Danijoje surengė diskusiją su naujuoju Danijos Užsienio reikalų ministru Įkelta2019.09.18

   Minint Baltijos kelio 30 - metį, Baltijos valstybių ambasadoriai Danijoje surengė diskusiją siaurame rate su naujuoju Danijos Užsienio reikalų ministru Jeppe Kofod. Bornholmo saloje gimęs ir augęs ministras prisiminė jo bendruomenės glaudžius ryšius ir jaunimo mainus su Baltijos valstybėmis. Jis pavadino Lietuvos, Latvijos ir Estijos euro-atlantinę integraciją tikra sėkmės istorija. Diskusijų metu aptartos užsienio politikos aktualijos: regioninis saugumo ir gynybos bendradarbiavimas, klimato kaita, skaitmenizavimo perspektyvos, Baltijos jūros valstybių tarybos veiklos kryptys (2020 m. Lietuva perims pirmininkavimą iš Danijos), energetinis saugumas, Rusijos agresija prieš Ukrainą, Sirija, Irakas, kt.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata