Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorė J. Raguckienė susitiko su Kroatijos užsienio reikalų ministru

Sukurta 2020.02.24 / Atnaujinta 2020.02.24 16:02
   Ambasadorė J. Raguckienė susitiko su Kroatijos užsienio reikalų ministru
   Ambasadorė J. Raguckienė susitiko su Kroatijos užsienio reikalų ministru

   Vasario 21 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebe susitiko su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministru Gordanu Grličiumi Radmanu.

   Susitikimo dalyviai aptarė gerus ir draugiškus dvišalius ryšius bei pasidžiaugė panašiomis šalių pozicijomis daugelio Euroatlantinės darbotvarkės ir užsienio politikos klausimų.

   J. Raguckienė padėkojo ministrui už Kroatijos sprendimą šiemet vėl prisijungti prie NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje ir pažymėjo, kad Lietuva šį solidarumo žingsnį labai vertina.

   Ministras G. Grličius Radmanas padėkojo ambasadorei už Lietuvos paramą Kroatijos pirmininkavimo ES prioritetams, ypač už pastangas ieškoti sutarimo dėl 2021-2027 metų daugiametės finansinės programos ir ES plėtros proceso stiprinimą.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   2020-06-22_Kaunas07,-Konzulat-m.jpg

   Birželio 22 dieną Kaune, istoriniame Kauno technologijų universiteto pastate, iškilmingai atidarytas Kroatijos Respublikos konsulatas Lietuvoje, kuriam vadovaus garbės konsulas, Lietuvos verslininkas Benjaminas Žemaitis.

   Dvišaliai santykiai »
   111.JPG

   Vasario 12 dieną Zagrebe (Kroatijoje) surengtas lietuviško romano „Kvėpavimas į marmurą“ pristatymas ir susitikimas su knygos autore Laura Sintija Černiauskaite bei į kroatų kalbą knygą išvertusia vertėja Mirjana Bračko.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   DSCF8787.jpg

   Sausio 29 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė Zagrebe susitiko su Kroatijos prekybos rūmų prezidentu Luka Burilovićiumi, su kuriuo aptarė dvišalės prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo tendencijas.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   333.jpg

   Gruodžio 30 dieną Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė dalyvavo Knino mieste vykusiose Kroatijos antrojo kontingento karių, kurie prisijungs prie NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje, išlydėtuvėse.

   Daugiašaliai santykiai » NATO ir tarptautinis saugumas »
   191216 Susitikimas su Zagrebo arkivyskupui kardinolu Bozanič2.jpg

   Gruodžio 16 dieną Zagrebe (Kroatijoje) Lietuvos ambasadorė Jūratė Raguckienė susitiko su Zagrebo arkivyskupu metropolitu, kardinolu Josipu Bozaničiumi, su kuriuo aptarė puikius Lietuvos ir Kroatijos santykius, abiejų šalių katalikų ryšius bei bendradarbiavimą įvairiose srityse, kuriose indėlį galėtų turėti katalikų bažnyčia.

   Atstovybių naujienos »

   Gruodžio 5 dieną Zagrebe užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su 2020 metų sausio 1 dieną pirmininkavimą Europos Sąjungos (ES) Tarybai pradedančios Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministerijos valstybės sekretore Andreja Metelko-Zgombić.

   Daugiašaliai santykiai »