Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Darbą pradeda Lietuvos garbės konsulatas Italijos Abrucų regione

Sukurta 2021.01.29 / Atnaujinta 2021.01.29 15:54
  Darbą pradeda Lietuvos garbės konsulatas Italijos Abrucų regione

  Italijoje darbą pradeda Lietuvos garbės konsulas Teramo mieste Maurizio Cocciolito. Jo vadovaujamo garbės konsulato apygarda apims Italijos Abrucų regioną.

  M. Cocciolito yra pianistas, kompozitorius ir dėstytojas, vieno žymiausių Italijoje „I Solisti Aquilani“ orkestro meno vadovas, Alfredo Casella valstybinės konservatorijos L‘Akviloje dėstytojas, Teramo muzikos ir teatro bendrijos prezidentas bei meno vadovas.

  M. Cocciolito eina „I Solisti Aquilani“ asociacijos meno vadovo pareigas. Ši asociacija organizuoja įvairius koncertus užsienio šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Nuo 2007-ųjų jis yra teatrų asociacijos „Feel like Theater“ valdybos narys, nuo 2009-ųjų – Tarptautinio Viduržemio jūros šalių teatro instituto narys, Italijos padalinio įkūrėjas. Nuo 2010-ųjų M. Cocciolito yra Nacionalinio Italijos muzikos komiteto direktorius.

  Naujojo Lietuvos garbės konsulato Teramo mieste steigimas prisidės prie dvišalių Lietuvos ir Italijos santykių stiprinimo, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo su Abrucų regionu bei taps dar viena svarbia paramos ir pagalbos vieta čia besilankantiems Lietuvos piliečiams ir vietos lietuvių bendruomenei.

  Italijoje yra devyni Lietuvos garbės konsulatai, kuriuose neatlygintinai Lietuvos interesus atstovauja Lietuvos užsienio reikalų ministro paskirti Italijos piliečiai.

  Lietuvos Respublikos garbės konsulatų Italijos Respublikoje kontaktinius duomenis rasite čia: http://it.mfa.lt/it/lt/garbes-konsulai/italijoje

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Lietuva solidarizuojasi su migracijos spaudimą patiriančia Italija, todėl priėmė sprendimą į Lietuvą savanoriškai perkelti dar 10 asmenų, kuriems reikalinga tarptautinė pagalba.

   

  Daugiašaliai santykiai »
  image00006.jpeg

  Gegužės 11-12 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su oficialiu vizitu lankosi Italijoje. Susitikimo su Italijos kolega Luigi Di Maio metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, saugumo situacija regione, santykiai su Rusija ir Kinija, situacija Baltarusijoje, Ukrainoje ir Pietų Kaukaze, Rytų partnerystės iniciatyva, ES plėtra ir kova su pandemija.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Gegužės 11-12 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su oficialiu vizitu lankysis Italijoje. Susitikimo su Italijos kolega Luigi Di Maio metu ketinama aptarti dvišalius santykius, saugumo situaciją regione, svarbiausius Europos Sąjungos (ES) ir NATO darbotvarkės klausimus, santykius su Rusija ir Kinija, situaciją Baltarusijoje ir Ukrainoje, Rytų partnerystės iniciatyvą.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  IMG-4c256d87ec3bb458695d92329b2b81ca-V.jpg

  Balandžio 30 dieną Severodonecko mieste Rytų Ukrainoje oficialiai atidarytas Lietuvos Respublikos garbės konsulatas. Per iškilmingą atidarymą Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas pasveikino Robertą Gabulą pradėjus eiti Lietuvos garbės konsulo Severodonecke pareigas.

  Atstovybių naujienos »
  DSC_3199.jpg

  Lapkričio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Diego Ungaro. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta gerais dvišaliais santykiais. L. Linkevičius akcentavo dvišalio ekonominio bendradarbiavimo potencialą, ypač tokiose srityse, kaip informacinių technologijų ir komunikacijų (ICT), gyvybės mokslų bei finansinių technologijų. Sutarta dėl poreikio toliau stiprinti kultūrinį bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »