Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA DANIJOS KARALYSTĖJE IR ISLANDIJOS RESPUBLIKAI 

Adresas: Bernstorffsvej 214, DK-2920 Charlottenlund, Copenhagen, DENMARK

plačiau »

Tel. +45 39 636 207
Faksas +45 39 636 532
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

NAUJOJI PORTUGALIJOS ambasadorė Rita Laranjinha su mandagumo vizitu apsilankė ambasadoje Danijoje pas Lietuvos ambasadorę. Portugalija yra akredituota Lietuvai iš Kopenhagos.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

AMBASADA dažnai lankosi užsienio šalių, Danijos institucijų ir organizacijų renginiuose. Dėkojame už kvietimus!

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg
Savaitės apžvalga Įkelta2018.10.31

DANIJOS užsienio reikalų ministras Anders Samuelsen ambasadoriams apžvelgė nacionalines ir tarptautinės politikos aktualijas

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

TARPTAUTINĘ PARODĄ apie nacionalinius parkus, įskaitant Lietuvos, Kopenhagos miesto rotušėje atidarė KUKS (Užsienio bendruomenių kultūros federacija) kartu su 25 užsienio šalių ambasadomis.

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

“TRANPARENCY INTERNATIONAL (TI)” Lietuvos skyriaus vadovas Sergėjus Muravjovas ir projektų vadovė Ingrida Kalinauskienė apsilankė Lietuvos ambasadoje Danijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Danijoje »
1.jpg

LIETUVOS AMBASADORĖ G.Damušytė kalbėjo Danijos Atlanto Sutarties asociacijos konferencijoje apie transatlantines saugumo grėsmes. Kartu su atstovais iš Lenkijos ir Latvijos, ji aptarė Rusijos klausimą. 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

ISLANDIJOS SUVERENITETO ŠIMTMETIS paminėtas Kopenhagos universitete simpoziumu apie Danijos-Islandijos uniją.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

LIETUVIŠKAS LINAS skinasi kelią į danišką rinką. Viešbučių tinklų ir mažmeninės prekybos atstovams Kopenhagoje surengtas lietuviško lino patalynių kolekcijos pristatymas.

Ekonominiai santykiai »
1.jpg

ES DIPLOMATINIŲ ATSTOVYBIŲ VADOVAI Austrijos ambasadorės rezidencijoje Kopenhagoje susitiko su Danijos prekybos rūmų vadovu, buvusiu ministru Brian Mikkelsen. Austrija šiuo metu pirmininkauja Europos Sąjungai.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg
MOTERYS AMBASADORĖS Danijoje Įkelta2018.10.01

MOTERYS AMBASADORĖS Danijoje susirinko Belgijos ambasadoriaus (viduryje) rezidencijoje išleisti į pensiją išėjusią Danijos protokolo šefę Marie-Louise Overvad

Užsienio politika ir diplomatija »

LIETUVOS KARINIŲ JŪRŲ PAJĖGŲ vadas jūrų kpt. Arūnas Mockus ir KJP vado adjutantas vyr. lvn. M. Karpuzovas dalyvavo Baltijos jūros strategijos forume Kopenhagoje

NATO ir tarptautinis saugumas »
1.jpg

EUROPOS SĄJUNGOS BALTIJOS JŪROS REGIONO STRATEGIJOS nacionaliniai koordinatoriai susitiko pirmininkaujančios Danijos sostinėje aptarti tolesnius planus.

Užsienio politika ir diplomatija »
1.jpg

Lietuvių bendrovių projektuotas ir statomas didžiausias modernių medinių konstrukcijų (CLT – cross-laminated timber) viešbutis #Moxy Kopenhaga – tai tvarios, ekologiškos ir ekonomiškos medinės statybos proveržis Danijoje.

Ekonominiai santykiai »
1.jpg

DANIJOS SOCIALDEMOKRATŲ kongrese Aalborge partijos lyderė Mette Frederiksen pristatė partijos politinę platformą besirengiant 2019 m. rinkimams.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata