Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Susitikimas su Lietuvos garbės konsule ir lietuvių bendruomene Aalborge

Sukurta 2021.09.28 / Atnaujinta 2021.09.28 12:39
   Lietuvos ambasados atašė Romantė Šilytė su Lietuvos garbės konsule Eva Caspersen Susitikimas su Lietuvos garbės konsule ir lietuvių bendruomene Aalborge
   Susitikimas su bendruomene Susitikimas su Lietuvos garbės konsule ir lietuvių bendruomene Aalborge
   Susitikimas su Lietuvos garbės konsule ir lietuvių bendruomene Aalborge
   Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklis „Anderseno sapnas (Alavinis kareivėlis)“ Susitikimas su Lietuvos garbės konsule ir lietuvių bendruomene Aalborge
   Aalborge rugsėjo 27 dieną Lietuvos generalinė garbės konsulė Eva Caspersen pakvietė į Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį „Anderseno sapnas (Alavinis kareivėlis)“. Tai – vienas iš daugelio H. K. Anderseno kūrybos motyvais pastatytų spektaklių Lėlės vežimo teatre. Už žymiojo rašytojo kūrybos propagavimą teatras yra gavęs H. K. Anderseno premiją Odensėje, rašytojo gimtinėje.
    
   Renginys ir po spektaklio vykęs susitikimas skirtas Lietuvos ir Danijos diplomatinių santykių šimtmečiui siekiant į šio datos minėjimą įtraukti jaunąją kartą.
    
   Generalinė garbės konsulė Eva Caspersen savo aktyvia kultūrine veikla siekia jungti Šiaurės Jutlandijos lietuvius, lietuviškas tradicijas puoselėjančius danus ir skleisti žinią apie Lietuvos kultūrą Danijoje.